Wyszukiwarka Produktów

oferta przypraw

Przyprawy

Jednorodne i mieszanki przyprawowe tworzone z surowców najwyższej jakości, według oryginalnych receptur. Czytaj więcej...

sekrety ojca gabriela

Sekrety Ojca Gabriela

Herbatka ziołowa sporządzona wg receptury uznanego zielarza, mnicha-pustelnika Ojca Gabriela. Czytaj więcej...

 x 
Twój koszyk jest pusty

Regulamin

Regulamin

 

Sklep Internetowy "Eko Natura" działający pod adresem www.EkoNatura.pl , prowadzony jest przez "Eko Natura” spółka jawna z siedzibą w Bielsk Podlaski, ul. Białowieska 113E, wpisaną przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000015978 . REGON 050397145 , NIP 543 10 10 477

 

1.    Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

 

2.    Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godzinie 16 00, w soboty i niedziele oraz święta rozpatrywane będą od następnego dnia roboczego.

 

3. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci internetowej przez stronę www.EkoNatura.pl- zakładka -sklep , telefonicznie lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

4. Do realizacji zamówienia koniecznie jest:

- wskazanie zamawianych produktów i ich ilości

- Podanie danych potrzebnych do dostawy

- wskazanie wybranej formy płatności i dostawy

- wysłanie formularza ze strony sklepu

 

3. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to z przyczyn obiektywnych mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

 

4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:

- w przypadku płatności „za pobraniem” - 3 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia

- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

 

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

 

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

 

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

 

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- przy odbiorze: należność pobiera kurier,

- przelewem bankowym na konto firmy.

 

11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie POLSKI za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem. Koszt dostawy towaru w całości pokrywa Klient, z wyjątkiem zakupów o min. łącznej wartości 200 zł, kiedy to koszt wysyłki pokrywa sprzedawca. W przypadku wyboru płatności „za pobraniem” koszt dostawy wzrasta o cenę POBRANIA.

 

12. W przypadku wyboru sposobu płatności przelewem bankowym na rachunek bankowy firmy, przelewu można dokonać z każdego BANKU lub Poczty Polskiej. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji w momencie wpłynięcia środków na konto. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia.

 

13. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

 

14. Na życzenie klienta możemy wystawić FAKTURĘ VAT. W takim przypadku prosimy o emaila ze wszystkimi koniecznymi danymi (dane osobowe, NIP).

 

15. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, bądź zmian ich cen, bez wcześniejszego uprzedzenia użytkowników.

 

16. W momencie złożenia przez Kupującego zamówienia z obowiązkiem zapłaty (wciśnięcie przycisku „zamawiam z obowiązkiem zapłaty”) dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

 

17. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

18. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „Runo”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014 roku poz 1182 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 

19. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 roku, poz. 827) klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa umowę uważa się za niezawartą. Jeżeli konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim przedsiębiorca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. EKO NATURA SP.J. niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru.  EKO NATURA SP.J. może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.  Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez EKO NATURA SP.J., firma nie jest zobowiązana do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy

 

17. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres EKO NATURA SP.J., 17-100 BIELSK PODLASKI, UL. BIAŁOWIESKA 113E. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

Joomla Templates - by Joomlage.com